Strona Główna Centrum Wolontariatu Pilnie poszukiwani wolontariusze do opieki nad osobami niepełnosprawnymi
Pilnie poszukiwani wolontariusze do opieki nad osobami niepełnosprawnymi PDF Drukuj Email

Centrum Wolontariatu przy Centrum Jana Pawła II ,,Nie lękajcie się!'' informuje, że Fundacja AGAPE Pomocy Osobom Niepełnosprawnym im. Hanny Chrzanowskiej w Krakowie poszukuje chętnych pełnoletnich wolontariuszy w charakterze opiekunów osób niepełnosprawnych. W tym roku Fundacja organizuje trzy dwutygodniowe wyjazdy integracyjno-wypoczynkowe dla osób niepełnosprawnych ruchowo oraz intelektualnie. Wolontariusze mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd, ubezpieczenie.


POMÓŻ  INNYM  MIŁO I  BEZPIECZNIE  SPĘDZIĆ  WAKACJE!

Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio z Fundacją:
tel. 795 542 205, e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.fundacjaagape.pl


Każdy z wolontariuszy opiekuje się podczas całego wyjazdu konkretną osobą niepełnosprawną, pomagając jej w codziennych czynnościach.
Podczas wyjazdów planowane są wycieczki i zwiedzanie zabytków, plażowanie (nad morzem - wyjazd do Wisełki, nad jeziorem - wyjazd do Siemianówki), ogniska, zajęcia z art-terapii, spacery, tańce. Na każdym z wyjazdów obecny jest kapłan, codziennie odprawiana jest Msza św., istnieje możliwość spowiedzi oraz rozmowy.


TERMINY WYJAZDÓW:

1. Mińsk Mazowiecki, 28 lipca - 11 sierpnia 2012 r.

2. Wisełka, 31 lipca - 14 sierpnia 2012 r. (poszukiwani zwłaszcza wolontariusze płci męskiej)

3. Siemianówka, 18 sierpnia - 1 września 2012 r. (poszukiwane głównie wolontariuszki)

 

Z A P R O S Z E N I E

Fundacja AGAPE serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie przedobozowe grupy wyjeżdżającej do Siemianówki, które odbędzie się w sobotę, 30 czerwca br. w Domu Pomocy Społecznej, przy ul. Nowaczyńskiego 1. Rozpoczęcie Mszą św. w kaplicy o godz. 14:00 a następnie w godzinach 14:30-16:00 spotkanie w świetlicy.

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER