Strona Główna Centrum Wolontariatu Zapraszamy na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie z udziałem Ks. Kard. Stanisława Dziwisza
Zapraszamy na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie z udziałem Ks. Kard. Stanisława Dziwisza PDF Drukuj Email

Ojciec Święty Jan Paweł II przywiązywał ogromną wartość do Świąt Bożego Narodzenia.
W swoich rozważaniach często przypominał o kontemplacji betlejemskiej stajenki, śpiewaniu kolęd i prawdziwym głębokim przeżywaniu tajemnicy Wcielenia. 
W
sobotę, 21 stycznia br. w Sanktuarium bł. Jana Pawła II odbędzie się spotkanie opłatkowe z udziałem Jego Eminencji Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza.
Serdecznie zapraszamy wolontariuszy, osoby zainteresowane tematyką wolontariatu oraz studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Jana Pawła II.

O godz. 12:00 w Sanktuarium bł. Jana Pawła II będzie sprawowana Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego ks. kard. Stanisława Dziwisza.

Po Eucharystii, o godz. 13:00 studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Jana Pawła II w Krakowie otrzymają indeksy i tym samym zainaugurują Europejski Rok Aktywności Seniorów.

Następnie, uczestnicy spotkania podzielą się opłatkiem i rozpoczną wspólne kolędowanie.

Przejście do Centrum Wolontariatu, poświęcenie budynku i podpisanie porozumienia z partnerami Centrum Wolontariatu zaplanowane jest ok. godz. 13:30.

Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za dar życia, pontyfikat i wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy przez osobę Błogosławionego Jana Pawła II.

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER