Strona Główna Centrum Życzenia wielkanocne Ks. prałata Jana Kabzińskiego
Życzenia wielkanocne Ks. prałata Jana Kabzińskiego PDF Drukuj Email
sobota, 31 marca 2018 23:29

"Chrystus zmartwychwstał! Niech radość tego dnia stale towarzyszy wszystkim moim rodakom w kraju i za granicą! Niech opromienia codzienny trud, niech rozprasza wszelkie niepokoje i stanie się źródłem prawdziwego szczęścia. Myślą obejmuję wszystkich i z serca błogosławię." (św. Jan Paweł II. Orędzie Wielkanocne «Urbi et Orbi», 4 IV 1999 r.)

Pochylając się nad tajemnicą śmierci i zmartwychwstania Jezusa z Nazaretu składam wszystkim dobroczyńcom i pielgrzymom przybywającym do Sanktuarium Świętego Jana Pawła II najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne.

Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was dobrym zdrowiem, radością i siłą do podejmowania stających każdego dnia nowych zadań; niech umacnia wiarę, nadzieję i miłość, których tak bardzo potrzebuje współczesny świat; niech wreszcie w znaku pustego grobu napełnia pokojem i pewnością, że właśnie do Niego należy ostateczne zwycięstwo nad śmiercią i mrokami zła.

Niech blask tamtego Wielkanocnego Poranka rozprasza ciemności naszych czasów i daje nam pewność, że Pan żyje i pozostaje z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata.

Radosnego Alleluja!


ks. Jan Kabziński
Prezes Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
Kustosz Sanktuarium Świętego Jana Pawła II
w Krakowie

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER