Strona Główna Centrum Zaproszenie na koncert - uwielbienie
Zaproszenie na koncert - uwielbienie PDF Drukuj Email
piątek, 25 maja 2018 09:25

W najbliższy czwartek - 31 maja, już po raz piąty, na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce zabrzmią dźwięki koncertu Solne Uwielbienie. Tym razem z chórem Solnego Uwielbienia i solistami związanymi z formacją PDF zaśpiewa Halina Mlynkova. Uroczystą adorację Najświętszego Sakramentu poprowadzi ksiądz Dominik Chmielewski.

 

Solne Uwielbienie to największy koncert uwielbienia w Boże Ciało w Małopolsce. Centralnym punktem wydarzenia jest uroczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Za oprawę muzyczną odpowiada powołany na tę okoliczność chór Solnego Uwielbienia, któremu towarzyszą soliści i instrumentaliści związani z krakowskimi chórami gospel i formacjami chrześcijańskimi oraz kwartet smyczkowy Bonjour. W tym roku gościnnie wystąpi również Halina Mlynkova.

W wydarzeniu biorą również udział najmłodsi. W tym roku po raz kolejny na wielickiej scenie wystąpią dzieci na co dzień śpiewające w scholach działających przy parafiach w gminie Wieliczka, które utworzą wielki chór. Modlitwę uwielbienia prowadzą liderzy wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea. Podczas koncertu usłyszeć będzie można tradycyjne pieśni Eucharystyczne w nowoczesnych aranżacjach oraz hity polskiej i zagranicznej muzyki chrześcijańskiej.

PLAKAT WYDARZENIA

Patronem wydarzenia jest Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" w Krakowie

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER