Dołącz do modlitwy za nasze miasto! Drukuj

Jak co miesiąc w każdą ostatnią sobotę o godz. 17:00 w Sanktuarium Błogosławionego Jana Pawła II odprawiana jest Msza św. a po niej trwa Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji październikowej ewangelizacji miasta Krakowa. Serdecznie zapraszamy 25 sierpnia br. do wspólnej modlitwy, którą tym razem poprowadzi Wspólnota ,,Nowe Jeruzalem" z Krakowa i formacja ,,Szkoły Uczniów". Czuwajmy i módlmy się, aby czas nie przepływał przez nas daremnie.../ Tomasz a Kempis, O naśladowaniu Chrystusa.

 

Do modlitwy szczególnie zaprasza Diakonia Modlitwy Wstawienniczej z Sekretariatu Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej: w trosce o mieszkańców Krakowa, aby ludzie wracali do Boga i mocno oparli swoje życie na Jezusie Chrystusie oraz aby doświadczali Jego Miłości, obecności i mocy. Podziel się tym zaproszeniem z innymi i przyprowadź ich do Jezusa!

Rozpoczęcie: godz. 17:00 Msza św., następnie Adoracja, Różaniec z rozważaniem Słowa Bożego, modlitwa uwielbienia, modlitwa za Miasto. Zakończenie ok. godz. 20:00.

 

Jezu skało żywa, Jezu skało żywa. otwórz swe źródła, otwórz swe serce i wylej na nas swego Ducha Panie nasz...


Polecamy:

Harmonogram Ewangelizacji Krakowa 19-21.10.2012