"Zatrzymaj się! Masz we mnie przystań!” - zapraszamy do Przystani Papieskiej Drukuj

W maju br. na terenie Centrum Jana Pawła II ,,Nie lękajcie się!" przy ul. Józefa Marcika 3 została otwarta kawiarnia pn. Przystań Papieska. Należy ona do firmy Michalscy Małgorzata Michalska- sieci cukierni od lat znanej i cenionej w Krakowie. Wszystkim odwiedzającym szczególnie polecamy Kremówkę Papieską. Ciastko, które posiada certyfikat od ks. kard. Stanisława Dziwisza i zostało włączone do linii tzw. Specjałów Papieskich. Istnieje możliwość przygotowania różnych posiłków dla grup zorganizowanych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kawiarnia mieści się w budynku Centrum Wolontariatu (wieża z napisem CARITAS) w pięknym, nowoczesnym wnętrzu z klimatyzacją, którego wystrój zachęca do chwili odpoczynku nad filiżanką kawy, czy herbaty. Pojemność sali do 50 osób. W ofercie można znaleźć nie tylko napoje zimne i gorące, ale również ciasta, ciasteczka, drożdżówki oraz dania ciepłe i kanapki.

Dla grup turystycznych istnieje możliwość zamówienia dowolnych posiłków: śniadanie, bufet kawowy, obiad, podwieczorek, kolacja. Kawiarnia dysponuje zapleczem gastronomicznym, które pozwala na przygotowanie posiłków o różnym charakterze i zakresie cenowym.

 

ZAMÓWIENIA

należy kierować do menadżera kawiarni Przystań Papieska, który doradzi przy wyborze menu i wyceni dla Państwa posiłek

nr telefonu: 12/ 417 00 82  lub  502 447 281

 

Kawiarnia czynna jest codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:30-19:30.

Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość zmiany godzin otwarcia.


SERDECZNIE   ZAPRASZAMY  NA  SPECJAŁY  PAPIESKIE  DO  KAWIARNI PRZYSTAŃ  PAPIESKA !Dochód ze sprzedaży produktów sygnowanych znakiem graficznym oraz nazwą Centrum Jana Pawła II ,,Nie lękajcie się!" przeznaczony jest na wsparcie budowy papieskiego kompleksu.