Strona Główna Centrum Historia Bezpłatne programy edukacyjne na nowy rok szkolny
Bezpłatne programy edukacyjne na nowy rok szkolny PDF Drukuj Email

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do udziału w programach wychowawczych dla najmłodszych przygotowanych przez specjalistów. Projekt rozpoczynający się 1 września br. jest skierowany do szkół i innych placówek wychowawczych. Na stronie internetowej: www.edukacja.idmjp2.pl znajdują się szczegółowe informacje dla rodziców, wychowawców, a także dla dzieci. Można m.in. pobrać dokładny opis zajęć w postaci ulotki, zagrać w gry edukacyjne oraz zapoznać się z poradami specjalistów dla rodziców.

Instytut został powołany m.in. w celu propagowania nauczania bł. Jana Pawła II , wcielania ich w życie poprzez realizowanie różnych programów wychowawczych. Celem nowego projektu jest kształtowanie w młodym pokoleniu odpowiednich postaw moralnych i wpajanie umiejętności pozwalających na rozpoznawanie i hierarchizowanie wartości.

W trosce o najmłodszych przygotowano wiele atrakcyjnych propozycji w formie cyklicznych zajęć:


* WYCHOWANIE   DO  WARTOŚCI (od 1 września 2012 r.)

całoroczne zajęcia edukacyjne dla pięcio- i sześciolatków do wykorzystania w placówkach przedszkolnych i szkolnych. Szczegółowe informacje


* JAN PAWEŁ II- NIEUSTANNE  DAWANIE  ŚWIADECTWA (od 1 października 2012 r.)

warsztaty edukacyjne, których celem jest przybliżenie dzieciom osoby Ojca Świętego. Warsztaty odbywają się w siedzibie Instytutu Dialogu Międzykulturowego w Krakowie, przy ul. J. Marcika 3F, blisko Sanktuarium Bł. Jana Pawła II. Zobacz mapa dojazdu

 

* KONKURSY  DLA  MŁODZIEŻY  GIMNAZJALNEJ  I  LICEALNEJ

więcej informacji na: www.edukacja.idmjp2.pl


ZADBAJ  O  DOBRE  WYCHOWANIE   SWOJEGO  DZIECKA!  ZGŁOŚ   SIĘ   JUŻ   DZIŚ!

 

KONTAKT:

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II
ul. Józefa Marcika 3 F
30-443 Kraków

tel. 12/ 422 03 44
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

KONTAKT  DLA  MEDIÓW:

Mariusz Kuś

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 608 496 827

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER