Strona Główna Centrum Patronujemy
Patronujemy
IX Ogólnopolska Pielgrzymka Krwiodawców do Łagiewnik PDF Drukuj Email

Zapraszamy honorowych dawców krwi i szpiku kostnego oraz osoby żyjące po przeszczepach, ich rodziny, przyjaciół i sympatyków do udziału w Pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach, która odbędzie się 25 lipca 2015 r.

Więcej…
 
Konferencja naukowa „Dziedzictwo Jana Pawła II w Bibliotekach i Archiwach Krajowych i Zagranicznych” pod patronatem Centrum PDF Drukuj Email

4 listopada 2014 r. w godz. 9:00-17:30 w Bibliotece Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie (ul. Bobrzyńskiego 10, Aula na parterze) odbędzie się konferencja pn. „Dziedzictwo Jana Pawła II w Bibliotekach i Archiwach Krajowych i Zagranicznych”. Wydarzenie to wpisuje się w program obchodów IX Dni Jana Pawła II.

Więcej…
 
Wystawa pt. ,,Karol Wojtyła na turystycznym szlaku" - możesz ją wypożyczyć! PDF Drukuj Email

Wystawa  pt. „Karol Wojtyła na turystycznym szlaku” jest efektem współpracy pani Urszuli Własiuk, prezes Fundacji Szlaki Papieskie oraz dr Jerzego Horwata i dr Bernadetty Szarzyńskiej z Muzeum Uniwersytetu Rzeszowskiego. Pomysł stworzenia ekspozycji zrodził się na Uniwersytecie Rzeszowskim, który m.in. w ten sposób chciał uczcić kanonizację swojego pierwszego doktora honoris causa. Wystawa, którą prezentujemy, nawiązuje w większej części do szczególnego okresu w życiu Karola Wojtyły, kiedy przemierzając turystyczne szlaki, miał, jak sam mówił, „jakby lepszy kontakt z Panem Bogiem”. W pięknie przyrody widział przyszły Papież moc Stwórcy. Warto zatem spojrzeć na miejsca, które odwiedzał, jego oczami- Opracowanie dr Jerzy Horwat -

Więcej…
 
19.06.2014. Solne Uwielbienie w Boże Ciało PDF Drukuj Email

,,Solne uwielbienie" jest chrześcijańską inicjatywą, organizowaną po raz pierwszy w województwie Małopolskim. Pomysłodawcą koncertu jest franciszkanin o. Mariusz Tabor OFM, a głównym organizatorem Urząd Gminy Wieliczka. Wydarzenie odbędzie się na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce.

WSTĘP  WOLNY ! Serdecznie zapraszamy !
Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!".

Więcej…
 
Patronujemy VI edycji konkursu wiedzy o Papieżu Janie Pawle II PDF Drukuj Email

Już po raz szósty Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" patronuje konkursowi wiedzy o Papieżu Janie Pawle II, który organizuje Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II w Krakowie.
Konkurs odbędzie się 10 maja o godz. 10.00. Uroczyste wręczenie nagród laureatom nastąpi 16 maja o godz. 12.30 w siedzibie Przedszkola.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER