Strona Główna Centrum Patronujemy Patronujemy VI edycji konkursu plastycznego "Śladami Jana Pawła II po Polsce"
Patronujemy VI edycji konkursu plastycznego "Śladami Jana Pawła II po Polsce" PDF Drukuj Email

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!” od początku swojej działalności wspiera cenne inicjatywy regionalne i ogólnopolskie o charakterze kulturalnym i społecznym. W październiku objęło patronatem konkurs plastyczny organizowany po raz szósty przez Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II w Krakowie.

Organizatorzy konkursu pragną zadbać o edukację regionalną wychowanków przedszkoli, aby wyposażyć ich w wiedzę o najbliższym środowisku i umożliwić im zrozumienie związków pomiędzy teraźniejszością a przeszłością. Pragną w ten sposób zainspirować i zachęcić dzieci do poznawania osoby bł. Jana Pawła II i miejsc z Nim związanych.

Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się pod hasłem: „Śladami Jana Pawła II po Polsce”.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczających do małopolskich przedszkoli oraz szkół podstawowych im. Jana Pawła II z oddziałów zintegrowanych.
Każda placówka może przekazać maksymalnie 2 prace wykonane dowolną techniką, w formacie A4, A3.

Prace z dopiskiem KONKURS „Śladami Jana Pawła II po Polsce” należy dostarczyć na adres organizatora do 15 listopada 2013 r.

Samorządowe Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II
ul. Strąkowa 7, 30-410 Kraków
tel/fax: 12 269 31 43
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wyniki konkursu oraz dokładna data rozdania nagród zostaną opublikowane do 22 listopada na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole10.krakow.pl


 

REGULAMIN KONKURSU

 

 

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER