Strona Główna
Centrum Jana Pawła II - Nie lękajcie się!
Miesiąc
Miesiąc
Wykaz
Wykaz
Tydzień
Tydzień
Dzień
Dzień
Kategorie
Kategorie
Znajdź
Znajdź
get as iCal
get as iCal
Print
Print
Wydarzenie: '"Ojczyzna, Czyli IV Przykazanie" - Emisja Filmu Z Cyklu "Od Początku Do Końca I Początku"' Print
  Centrum
Data: niedziela, 26 grudnia 2010 - 19:00
Czas trwania: 1 godzina

26 grudnia 2010 r. piątek godz. 19.00 - Emisja na antenie TVP Kraków drugiego odcinka filmu „Ojczyzna, czyli IV przykazanie”  realizowanego w w ramach nowego cyklu „Od początku do końca i początku - projekt życia według Jana Pawła II” przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

Obrazy podzielone są na 12 półgodzinnych filmów dokumentalnych, wpisujących najważniejsze punkty papieskiego nauczania w cykl ludzkiego życia, od jego zarania po kres i nowy początek.  Celem filmów jest przypomnienie co Jan Paweł II mówił na temat śmierci, sensu życia, pracy,  rodziny, Ojczyzny, tolerancji. Autorką i pomysłodawczynią cyklu jest dziennikarka telewizyjna Iwona Meus-Jargusz, filmy wyreżyserował Piotr Jaworski, za zdjęcia odpowiedzialny był Marek Gajczak. Narracja filmów, którą czyta Krzysztof Gosztyła, w całości oparta jest na słowie Jana Pawła II.

Projekt współfinansuje Telewizja Polska S.A. Oddział w Krakowie, Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, Wojewoda Małopolski, Urząd Miejski w Niepołomicach, a także grupa przedsiębiorców zrzeszonych w Małopolskim Stowarzyszeniu „Lewiatan”.Znajdź w kalendarzu
Wykonany przez: JCal Pro Calendar 2

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER