Strona Główna Doskonalenie Nauczycieli NODN zaprasza na szkolenia!

1 lutego 2009 r.  na mocy Aktu Założycielskiego powstał Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" w Krakowie.

Celem Ośrodka jest działanie na rzecz podnoszenia jakości edukacji w szczególności poprzez wspieranie działalności szkół i placówek oświatowych w organizacji zadań w zakresie doskonalenia zawodowego.

Tematy szkoleniowe dotyczą wszystkich aspektów życia szkoły, warsztatu pracy nauczyciela i dyrektora oraz pomocy w lepsze komunikacji i budowaniu kontaktów interpersonalnych radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a także budowania płaszczyzn owocnej współpracy z rodzicami.

W skład zespołu prowadzącego szkolenia wchodzą edukatorzy, trenerzy i konsultanci. Wszyscy posiadają kwalifikacje i bogatą praktykę zawodową, zgodną z prezentowanym tematem szkolenia oraz uprawnienia do kształcenia nauczycieli.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, podwyższenia kwalifikacji, uzyskania nowych uprawnień, uzupełnienia posiadanej wiedzy merytorycznej oraz zdobycia umiejętności niezbędnych w realizacji zadań wychowawczych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

OFERTA SZKOLENIOWA:

Oferta dla Katechetów

Wspieranie pracy Nauczyciela

 

NODN zaprasza na szkolenia! PDF Drukuj Email

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" zaprasza na szkolenia dla nauczycieli, katechetów oraz pedagogów. Zgłoszenia można kierować na numer telefonu Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" lub skorzystać z elektronicznego formularza rejestracyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem zajęć.

 

 

 

Listopad


17 XI 2012

„METODA PROJEKTU”

Adresat: Nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, katecheci, liderzy grup, studenci, animatorzy ruchów kościelnych

Autor: mgr Justyna Wójcik-Nurzyńska

Czas trwania: 9:00- 17:00  (10 h)

Centrum Jana Pawła II ul. Kanonicza 18  Kraków

Koszt szkolenia : 109 zł

Opis: Warsztat przygotowuje do zorganizowania i poprowadzenia przedsięwzięcia metodą projektu. Uczestnicy w sposób praktyczny zapoznają się z metodą oraz z jej teoretycznymi podstawami. Metoda ta jest przydatna przy wielu przedsięwzięciach i imprezach zarówno w szkole, jak i w innych środowiskach, np. w parafii (festyny, kiermasze, Dzień Dziecka).

 

24 XI 2012

„WYKORZYSTANIE FORM PLASTYCZNYCH W PRZEKAZYWANIU TREŚCI RELIGIJNYCH”

Adresat: Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, katecheci uczący w szkołach podstawowych gimnazjach, studenci, wychowawcy świetlic, animatorzy ruchów kościelnych (również dla tych, którzy nie mają talentów plastycznych)

Autor: dr Danuta Wróbel

Miejsce i czas trwania: 9:00-17:00  (10 h)

Centrum Jana Pawła II ul. Kanonicza 18 Kraków

Koszt szkolenia : 98 zł

Opis: Celem warsztatu jest praktyczne wykonanie drobnych elementów plastycznych możliwych do zrobienia wspólnie z uczniami z okazji różnych uroczystości religijnych czy rodzinnych. Elementy plastyczne wykonywane w czasie zajęć są opracowane z uwzględnieniem minimalizacji kosztów i wykorzystaniem dostępnych materiałów.

 

Grudzień


1 XII 2012

„TRADYCJA I ZWYCZAJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W PROPOZYCJACH ZAJĘĆ I ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH”

Adresat : Nauczyciele przedszkoli, edukacji  wczesnoszkolnej, katecheci, studenci pedagogiki, animatorzy grup

Autor: mgr Joanna Niedziałek

Miejsce i czas trwania: 9:00- 15:00  (8 h)

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego Plac Matejki 11 Kraków

Koszt szkolenia : 119 zł

Opis: Celem zajęć jest wzbogacenie warsztatu pracy nauczycieli w szereg  metod aktywizujących i plastycznych, pokazanie ciekawych pomysłów na organizację spotkań przedświątecznych w klasie, grupie z wykorzystaniem prostych materiałów, tak aby zaangażować wszystkich uczestników. Przedstawione podczas warsztatu propozycje papieroplastyczne można wykorzystać do organizacji kiermaszu z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

 

8 XII 2012

„OZDOBY BOŻONARODZENIOWE”

Adresat : Nauczyciele przedszkoli, kształcenia zintegrowanego, osoby pracujące z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, studenci pedagogiki oraz wszyscy chcący rozwijać zdolności manualne

Autor: mgr Joanna Niedziałek

Miejsce i czas trwania: 9:00- 15:00  ( 8 h)

Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego Plac Matejki 11 Kraków

Koszt szkolenia :  117 zł

Opis : Celem warsztatu jest pokazanie możliwości zastosowania powszechnych materiałów do robienia ozdób: wykonanie aniołów, choinek, gwiazdek i kartek świątecznych. Wszystkie przedstawione podczas warsztatu techniki można wykorzystać do organizacji kiermaszu świątecznego. Materiały zapewnia organizator zajęć.

 

5 I 2013

„Tańce integracyjne w pracy z grupą”

Adresat : Nauczyciele wszystkich poziomów, katecheci, animatorzy grup, studenci.

Autor: mgr Izabela Wójcik

Miejsce i czas trwania:

9:00-17:00  (10 h)

Centrum Jana Pawła II, ul. Kanonicza 18 Kraków

Koszt szkolenia :  112 zł

Opis : W programie warsztatu praktyczna nauka 14 tańców różnych narodowości. Można je zastosować w pracy z grupą w różnym wieku np. na zajęciach pozalekcyjnych, na obozach i koloniach dla dzieci. Możliwe jest powiązanie tańców z fabułą biblijną i wykorzystanie ich np. na katechezie szkolnej, w trakcie rekolekcji, na spotkaniach grup parafialnych.

 

 

 

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

lub Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"

tel. 12 429 64 71

 

W razie pytań prosimy o kontakt z Dyrektorem NODN p. Joanną Niedziałek

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   tel. 694 757 545

 

Konferencje i Szkolenia

Brak
Zobacz wszystkie

Zapowiedzi

Brak
Zobacz wszystkie

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER