Strona Główna Doskonalenie Nauczycieli Zaproszenie na konferencję pt. "Planowanie i organizacja pracy nauczyciela katechety"

1 lutego 2009 r.  na mocy Aktu Założycielskiego powstał Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" w Krakowie.

Celem Ośrodka jest działanie na rzecz podnoszenia jakości edukacji w szczególności poprzez wspieranie działalności szkół i placówek oświatowych w organizacji zadań w zakresie doskonalenia zawodowego.

Tematy szkoleniowe dotyczą wszystkich aspektów życia szkoły, warsztatu pracy nauczyciela i dyrektora oraz pomocy w lepsze komunikacji i budowaniu kontaktów interpersonalnych radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a także budowania płaszczyzn owocnej współpracy z rodzicami.

W skład zespołu prowadzącego szkolenia wchodzą edukatorzy, trenerzy i konsultanci. Wszyscy posiadają kwalifikacje i bogatą praktykę zawodową, zgodną z prezentowanym tematem szkolenia oraz uprawnienia do kształcenia nauczycieli.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, podwyższenia kwalifikacji, uzyskania nowych uprawnień, uzupełnienia posiadanej wiedzy merytorycznej oraz zdobycia umiejętności niezbędnych w realizacji zadań wychowawczych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

OFERTA SZKOLENIOWA:

Oferta dla Katechetów

Wspieranie pracy Nauczyciela

 

Zaproszenie na konferencję pt. "Planowanie i organizacja pracy nauczyciela katechety" PDF Drukuj Email

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się!” w Krakowie zaprasza katechetów na konferencję pt.: „PLANOWANIE I ORGANIZACJA PRACY NAUCZYCIELA KATECHETY”. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 września 2012 r. o godz. 16 w sali wykładowej Centrum przy ul. Kanoniczej 18.

W czasie konferencji poruszone będą następujące zagadnienia:

- „Nauczanie religii w świetle nowej podstawy programowej” - wykład prowadzi ks. dr Andrzej Kielian
- „Planowanie dydaktyczne pracy nauczyciela religii” - s. Leokadia Ewa Wojciechowska
- „Wizerunek nauczyciela we współczesnej szkole” - dyr. Paweł Mucha.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 18.09.2012 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Konferencje i Szkolenia

Brak
Zobacz wszystkie

Zapowiedzi

Brak
Zobacz wszystkie

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER