Strona Główna Doskonalenie Nauczycieli Zaproszenie na bezpłatną konferencję o bezpieczeństwie dzieci

1 lutego 2009 r.  na mocy Aktu Założycielskiego powstał Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!" w Krakowie.

Celem Ośrodka jest działanie na rzecz podnoszenia jakości edukacji w szczególności poprzez wspieranie działalności szkół i placówek oświatowych w organizacji zadań w zakresie doskonalenia zawodowego.

Tematy szkoleniowe dotyczą wszystkich aspektów życia szkoły, warsztatu pracy nauczyciela i dyrektora oraz pomocy w lepsze komunikacji i budowaniu kontaktów interpersonalnych radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a także budowania płaszczyzn owocnej współpracy z rodzicami.

W skład zespołu prowadzącego szkolenia wchodzą edukatorzy, trenerzy i konsultanci. Wszyscy posiadają kwalifikacje i bogatą praktykę zawodową, zgodną z prezentowanym tematem szkolenia oraz uprawnienia do kształcenia nauczycieli.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, podwyższenia kwalifikacji, uzyskania nowych uprawnień, uzupełnienia posiadanej wiedzy merytorycznej oraz zdobycia umiejętności niezbędnych w realizacji zadań wychowawczych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

OFERTA SZKOLENIOWA:

Oferta dla Katechetów

Wspieranie pracy Nauczyciela

 

Zaproszenie na bezpłatną konferencję o bezpieczeństwie dzieci PDF Drukuj Email

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie oraz Wydawnictwo Didasko zapraszają dyrektorów i nauczycieli edukacji elementarnej na bezpłatną konferencję pt. "Rok szkolny 2012/2013 rokiem bezpiecznej szkoły". Konferencja odbędzie się we wtorek, 26 lutego 2013 r. w godz. 15-18 w Kinie IMAX (Centrum Handlowe "Plaza") w Krakowie, przy al. Pokoju nr 44.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o potwierdzenie udziału do 25 lutego na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub do osób: Joanna Niedziałek tel. 502 502 469; Bogusław Niedziałek tel. 668 021 249

 

PROGRAM   KONFERENCJI:

,,Miejmy odwagę uczyć i wychowywać. W trosce o bezpieczeństwo dziecka"- prowadzi Joanna Białobrzeska, współwłaścicielka (wraz z mężem Piotrem) firmy Didasko oraz właścicielka autorskiego gimnazjum J.B. jest aktywnym nauczycielem przedszkolnym oraz kształcenia zintegrowanego w klasach I-III. Pełni funkcję dyrektora szkoły Didasko i przedszkola ,,Rośnij z Didasko". Jest autorką imponującej liczby podręczników i ćwiczeń dla dzieci od 3. do 10. roku życia oraz pomocy dydaktycznych dla nauczycieli. Jej publikacje cenią nauczyciele, wykładowcy uczelni wyższych oraz pedagodzy specjaliści. Joanna Białobrzeska zajmuje się także podnoszeniem kwalifikacji nauczycieli, propagując nowe metody pracy z dziećmi, uwzględniając ich potrzeby, style uczenia się metody sprawdzające, że uczenie się staje się wielką przygodą poznawczą. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli oraz popularną audycję radiową dla Radia Warszawa pt. ,,Wychowywać, ale jak?".

,,Interwencja kryzysowa w szkole"- prowadzi dr Aleksandra Sarna, adiunkt w wydziale zamiejscowym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach, terapeuta. Psycholog społeczny, zainteresowania naukowe oscylują wokół tematyki psychologii społecznej i kulturowej. Doktorat z zakresu psychologii społecznej obroniła w Uniwersytecie Śląskim, absolwentka Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie.

KAŻDY  UCZESTNIK  KONFERENCJI  OTRZYMA ZAŚWIADCZENIE

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY  DO  UDZIAŁU!

 

Konferencje i Szkolenia

Brak
Zobacz wszystkie

Zapowiedzi

Brak
Zobacz wszystkie

Wspierają nas


Kontakt

Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się!"
ul. Totus Tuus 34
30-610 Kraków

centrum@janpawel2.pl

+48 12 257 53 06
509 820 102

konta bankowe

Polecane książki

Copyright 2010 © Centrum Jana Pawła II
Design by CHABER